Spotkanie autorskie z panią Katarzyną Łysoń

W dniu 31 listopada 2023r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z mielecką pisarką, autorką powieści fantastycznych, baśni oraz felietonów, nagrodzoną honorowym odznaczeniem ministerialnym „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną, którzy byli obecni na spotkaniu, mieli możliwość zadawania pytań dotyczących twórczości, ale również życia prywatnego naszego gościa. Pani Kasia udzielała bardzo interesujących i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania, a następnie odczytała fragment jednej ze swoich książek, co spotkało się z dużym aplauzem zebranych. Biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o cztery egzemplarze książek, za które serdecznie dziękujemy. Na koniec spotkania uczniowie wręczyli drobny upominek oraz podziękowanie  za poświęcony czas i przybliżenie twórczej pracy pisarza.

Opracowała Ewa Pietruszka

Skip to content