Nagrodzeni w konkursie czytelniczym „Czytać każdy może…”

Biblioteka szkolna podsumowała wyniki konkursu, który był zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 oraz Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Regulamin  zakładał wyłonienie najlepszych czytelników w kategorii klas I-III oraz IV-VIII. Zaszczytne I miejsce wśród uczniów pierwszego etapu edukacyjnego zajęła Nel Bednarczyk, uczennica klasy Ib, natomiast II miejsce zajęli ex aequo również uczniowie klasy Ib, Alan Madej oraz Zuzanna Boryczka. Na III miejscu uplasowała się Magdalena Kozub, uczennica klasy 3a. W tej grupie wiekowej przyznano również liczne wyróżnienia. W klasach starszych na samym szczycie w rankingu najlepszych czytelników znalazła się Łucja Szęszoł, uczennica klasy 4a, która była bezkonkurencyjna w swojej kategorii. Wszystkie wymienione osoby otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do odwiedzania biblioteki szkolnej.

Opracowała Ewa Pietruszka

Skip to content