Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w SP9

Uczniowie klas I-III brali udział w Szkolnym Konkursie Kaligraficznym. Konkurs przeprowadzony był w nawiązaniu do szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, a jego celem było zachęcenie najmłodszych uczniów do pięknego pisania oraz rozwijania swoich umiejętności kaligraficznych. W dniu dzisiejszym zwycięzcom pan Jacek Mleczko dyrektor naszej Szkoły wraz z organizatorką konkursu panią Urszulą Juras wręczyli dyplomy z tytułem Klasowego Mistrza i Wicemistrza Kaligrafii oraz nagrody ufundowane przez firmę Xerima i pana dyrektora. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.
Klasa I a
Dawid Dorosiński, Urszula Trojak
Klasa I b
Julia Cerefin, Oliwia Kwaśniewska
Klasa II a
Natalia Działowska, Szymon Jabłoński
Klasa III a
Gabriela Żelasko, Wiktor Weryński
Klasa III b
Filip Sajek, Jakub Małecki

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Do zobaczenia za rok!

Opracowała: Pani Urszula Juras

Skip to content