Konkurs „Jędrusiowa dola” podsumowany

W dniu 7 maja 2024 r. w bibliotece szkolnej zostały rozdane nagrody i wyróżnienia w konkursie poświęconym Władysławowi Jasińskiemu „Jędrusiowi”, czyli patronowi naszej szkoły. Nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy wręczył laureatom Pan Dyrektor Jacek Mleczko oraz Pani Wicedyrektor Agnieszka Torba. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach, dlatego uczniowie klas I-III mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi, natomiast uczniowie klas IV-VIII talentem recytatorskim. Wśród zwycięzców w kategorii recytacja znaleźli się Wiktor Wlezień (kl. VIII , Maja Bździkot (kl.VII A) oraz Marcel Kowalczuk (kl.VIII CM). Do grona zwycięzców w kategorii praca plastyczna należą Natalia Działowska (kl.II A), Jagoda Dul (kl.II A), Julia Nawalany (kl. I A). Jury przyznało także nagrody za prace zespołową. W tej grupie znaleźli się Nikola Marcićkiewicz (kl.IIIA) i Sara Partyka (kl. IIIA), Maksymilian Turkosz (kl. II A) i Jakub Janik (kl.IIA) oraz Magdalena Kozub (kl.IIIA) i Wiktoria Nośko (kl.IIA). Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.

Opracowała: Pani Ewa Pietruszka

Skip to content