ELIMINACJE POWIATOWE Ogólnopolskiego Turnieju BRD 2024

10 maja 2024 roku odbył się kolejny etap Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Areną eliminacji powiatowych była Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia” w Mielcu. W rywalizacji wzięło udział osiem drużyn -cztery w grupie pierwszej i cztery w grupie drugiej. Bezkonkurencyjni okazali się uczestnicy Szkoły Podstawowej w Przecławiu. Uczniowie zajęli pierwsze miejsce zarówno w grupie młodszej (w składzie Nikodem Klich, Mateusz Muniak, Martyna Borowiec i Maja Guzda), jak i w grupie starszej (Hubert Malinowski, Julia Kopacz i Marcin Słąba). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na szczeblu wojewódzkim. Szczególne podziękowania należą się Organizatorom – Automobilklubowi Mieleckiemu, Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu oraz Naszej Szkole, będącej Gospodarzem Turnieju. Na uroczyste rozdanie nagród przybyli, Prezydent Miasta Mielca Pan Radosław Swół, Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Mirosław Kapinos, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu Pan inspektor Tomasz Grazda oraz Burmistrz Przecławia Pan Maciej Jemioło.

Fot. Izabela Pietras. Opracowała Kamila Starzyk-Staniszewska

Skip to content