Osiągnięcia naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2024

21 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas IV, V, VI, VII i VIII. Każdy uczestniczący w Konkursie uczeń dostał nagrodę uczestnika „Tangram” (chińską łamigłówkę – drewnianą układankę). Spośród 27 uczestników 6 uczniów zostało nagrodzonych uzyskując wynik „bardzo dobry” lub „wyróżniony”.

Oto osiągnięcia uczniów:
W kategorii MALUCH dla klas IV
Wyróżnienie otrzymały:
Działowska Kinga kl. 4b – opiekun p. Anna Zając
Wąż Rozalia kl 4b – opiekun p. Anna Zając

W kategorii BENIAMIN dla klas V i VI
Wyróżnienie otrzymały:
Tyksińska Ada kl. 5a – opiekun p. Paulina Kuroń
Dróż Nikola kl. 6a – opiekun p. Anna Zając\W kategorii KADET dla klas VII i VIII

Wynik bardzo dobry otrzymał:
Krzysztof Pietruszka kl. 7a – opiekun p. Anna Zając
Wyróżnienie otrzymał:
Wąż Emil kl. 8a – opiekun p. Paulina Kuroń

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie Matematycznym KANGUR serdecznie dziękujemy i gratulujemy odwagi, pomysłowości, cierpliwości i wytrwałości. Wasze zaangażowanie i praca zostaną na pewno docenione i w najbliższej przyszłości przyniosą oczekiwane rezultaty. Zapraszamy za rok i życzymy dalszych sukcesów z Matematyką – KRÓLOWĄ NAUK.

Szczególne podziękowania i GRATULACJE przekazujemy do nagrodzonych uczniów, a także do rodziców i nauczycieli. 

Szkolny koordynator konkursu
Paulina Kuroń

Skip to content