WALENTYNKI 2021

Jak wszyscy wiemy 14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych ♥️❤️♥️– walentynki. Tego dnia nie tylko zakochani, ale także bliskie sobie osoby  wyznają, jak wiele dla siebie znaczą. Ze względu na pandemię nie możemy jak co roku zorganizować tradycyjnej poczty walentynkowej ????. Nie zapominamy jednak o tym ważnym dniu i działamy w rzeczywistości, w jakiej przyszło nam żyć. A zatem: piątek 12 lutego ogłaszamy Dniem Koloru Czerwonego. Ubierzcie się na kolor miłości lub zaakcentujcie ten dzień gadżetem w postaci np.: ♥️. Kreatywność mile widziana! A my w prezencie walentynkowym dedykujemy całej społeczności szkolnej, Rodzicom oraz wszystkim przyjaciołom szkoły filmik, w którym nasi uczniowie podejmują próbę odpowiedzi na pytanie: Co to znaczy kochać? Bo jak pisał ks.Twardowski: „I to wszystko psu na budę bez miłości.” ????Zapraszamy do obejrzenia!

https://fb.watch/3KmAk3IiN7/

Z walentynkowymi pozdrowieniami:   Samorząd Uczniowski SP9

Skip to content