Nauczyciele naszej szkoły

Babiński Marcin – wychowanie fizyczne

Bieś Agnieszka – zajęcia świetlicowe

Bik Sylwia – j.polski

Błach Danuta – chemia

Bożek Anna – j.polski

Chmura Dorota – przyroda, biologia

Cieśla Adam – religia

Dudek Dariusz – historia, wiedza o społeczeństwie 

Durak Joanna – edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Działowski Tomasz – zaj. sportowe, nauka pływania

Dziewit Renata – doradztwo zawodowe

Gocoł Beata – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Górka Renata – fizyka

Gudz Grzegorz – wychowanie fizyczne

s. Jasińska Renata – religia

Juras Urszula – edukacja wczesnoszkolna

Kasza Izydor – geografia, informatyka

Kołc Anna – j. angielski
Kopeć Beata – pedagog szkolny

Kotula Mirosława – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

Korczykowski Jakub – wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe

Kowieska – Cisło Elżbieta – zajęcia świetlicowe, informatyka

Krawiec Katarzyna – j. hiszpański

Kucharski Kamil -wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe

Kuroń Paulina – matematyka, informatyka

Leszkiewicz Agnieszka – matematyka, wych. do życia w rodzinie, zajęcia rewalidacyjne

Leś Marcin – wychowanie fizyczne

Łącz Agnieszka – j.angielski

Malczyński Tomasz – matematyka, informatyka

Masajada Karolina – zajęcia świetlicowe, logopedia

Mioduna Marlena – nauczyciel specjalista – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

Momot Dariusz – historia, obowiązki bibliotekarza

Niećko Zofia – muzyka, zajęcia świetlicowe

Patocka Sabina – j.angielski

Pietras Izabela – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne, trener Biofeedback

Przybyło-Olszewska Agata – kierownik świetlicy

Rajca Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

Rusek Joanna – zajęcia sportowe – nauka pływania

Smoleń Teresa – nauczyciel specjalista – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

Starzyk – Staniszewska Kamila – j.polski

Stryjnik Bożena – plastyka, technika

Styga Urszula – obowiązki bibliotekarza

Szędzioł Mirosław- obowiązki bibliotekarza

Torba Agnieszka -wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Urbaniak Janusz – religia

Wesołowska Małgorzata – j.polski

Wilk Andrzej – geografia, informatyka, zajęcia świetlicowe

Witkowska Dorota – edukacja wczesnoszkolna

Wójcik Beata – wychowanie fizyczne

Zagórna Maria – j.niemiecki

Zając Anna – matematyka, zajęcia rewalidacyjne

Żak Ewelina – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne, trener Biofeedback

Żądło Magdalena – wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe

Skip to content