Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty….

21 marca przypada kalendarzowy Pierwszy Dzień Wiosny. Po dłuuugiej zimie, szarych dniach wypełnionych on-linami to całkiem miła odmiana. Dni są coraz dłuższe, temperatura rośnie, a przyroda budzi się do życia.

W związku z tym zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Oczywiście zdalnej. 

Na lekcję wychowawczą w pierwszym tygodniu wiosny przygotujcie kolorowe przebrania, włączcie kamerki i wykonajcie wspólne szalone, klasowe zdjęcie. Następnie prześlijcie je przez Teamsy do Pani Małgorzaty Wesołowskiej lub Pani Anny Zając. Klasa, która wykona najbardziej wiosenne zdjęcie w nagrodę otrzyma „Dzień bez zadań domowych”☺️. Zapraszamy do zabawy! Niech wiosna będzie z Wami! 

A że nas również ogarnął wiosenny entuzjazm, mamy dla Was jeszcze jedną propozycję. Ogłaszamy szkolny konkurs fotograficzny „Wiosna w obiektywie”. Chętne osoby prosimy o wysłanie zdjęć budzącej się wiosny na adres: azajac.sp9mielec@gmail.com do dnia 31 marca 2021 roku. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas I – VIII. Przesyłajmy tylko jedno zdjęcie opisane imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Zdjęcia będą oceniane przez subiektywne☺️Jury, a zwycięzcy otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Zachęcamy do podglądania przyrody i wykonywania zdjęć! Z wiosennymi pozdrowieniami: Opiekunki SU

Skip to content