I Turniej Piłki Nożnej Klas Młodszych o Puchar „Jędrusia”

I Turniej Piłki Nożnej Klas Młodszych o Puchar „Jędrusia” Patrona Szkoły Podstawowej Nr 9 w Mielcu. W dniu 8 czerwca na obiektach Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Mielcu został rozegrany turniej piłki nożnej dzieci urodzonych w 2011 roku i młodszych. W turnieju wzięło udział 8 drużyn szkół, które rywalizowały po raz pierwszy o Puchar „Jędrusia” patrona Szkoły Podstawowej nr 9. W zmaganiach wzięło udział ok 90 dzieci. Puchar zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3. Turniej przygotował Jakub Korczykowski. Sędziowali Jakub Korczykowski i Grzegorz Gudz.
SP nr 3 opiekun Jakub Zaskalski
SP nr 1 opiekun Mateusz Załucki
SP nr 2 opiekun Izydor Ingram
SP nr 8 opiekun Wacław Barszcz
SP nr 7 opiekun Bartosz Machnik
SP nr 9 opiekun Jakub Korczykowski
SP nr 11 opiekun Lidia Pieróg
SP Chorzelów opiekun Mariusz Woźniak

3

Image 1 of 23

Skip to content