Dzień Chłopaka w SP 9 w Mielcu

30 września w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu obchodzony był
Dzień Chłopaka.
W związku z tym w tym dniu w szkole zapanował szyk i elegancja. Na korytarzach można było podziwiać eleganckie wizerunki chłopców i dziewczynek. Królowały stylowe spódnice oraz najmodniejsze w tym sezonie krawaty. Pojawiały się nawet krawaty, które były własnoręcznie wykonane. Wszyscy uczniowie, którzy pojawili się na lekcjach w krawacie lub spódnicy, zostali zwolnieni z odpowiedzi ustnych. Dodatkową atrakcją dla uczniów był konkurs na najdłuższy krawat klasowy, który był sumą wszystkich krawatów w klasie. Na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej odbyło się komisyjne mierzenie krawatów. Rywalizacja była zacięta. Klasy wykazały się dużą kreatywnością.

I miejsce zajęła klasa 7DM, a drugie klasa VA. Obie klasy dostały słodki
upominek. Dodatkowo klasa 7DM może skorzystać z jednego dnia bez pytania.
Pragniemy zaznaczyć, że tak naprawdę wszystkie klasy są wygrane bo
wspaniale zaangażowali się w dzisiejszą akcję. Serdecznie gratulujemy
wygranym. W tym szczególnym dniu nie zapomnieliśmy również o dyrekcji, nauczycielach i pracownikach administracyjnych, którym zostały złożone serdeczne życzenia.

Zdjecie4

Image 1 of 13

Skip to content