Akcja lato 2022

W naszej szkole prowadzone będą zajęcia w ramach wakacyjnej akcji „Lato w szkole”. Zajęcia prowadzone będą w dwóch pięciodniowych turnusach:
I turnus odbywać się będzie od 27.06 – 01.07.2022r
II turnus odbywać się będzie od 04.07. – 08.07.2022r
W każdym turnusie będą 3 grupy 15-osobowe, dzieci z klas I – III.
Zajęcia rozpoczynać się będą od 6.30 do 15.30. Warunkiem zapisu dziecka na półkolonię będzie wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. Karty będą możliwe do odbioru w szkole w sekretariacie, w świetlicy szkolnej lub na stronie szkoły w formie pliku PDF. Koszt wyżywienia (obiady) pokrywa Urząd Miasta, natomiast koszt wszystkich wyjść, wycieczek, biletów wstępu, transport itp. pokrywają dzieci w kwocie 200 złotych za jeden turnus. Pieniądze można wpłacać do Mirosławy Kotuli, do wychowawców świetlicy lub do sekretariatu szkoły. Wszystkie dokumenty będą dostępne na stronie szkoły i w sekretariacie. Na nasz letni wypoczynek można zapisywać dzieci z całego terenu miasta Mielca z innych szkół.

ZAPEWNIAMY WSPANIAŁĄ ZABAWĘ, WIELE ATRAKCJI. TRZEBA ZABRAĆ TYLKO DOBRY HUMOR!

KARTA KWALIFIKACYJNA
REGULAMIN PÓŁKOLONII „LATO 2022”
HARMONOGRAM WYPOCZYNKU LETNIEGO 2022

Skip to content