„W kręgu poezji dziecięcej”

W piątek, 17 marca w Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu odbył się XXIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji dziecięcej” W tegorocznym konkursie wzięło udział 31 uczestników reprezentujących wszystkie szkoły podstawowe z Mielca. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Sara Partyka z klasy 2a i Daria Kubisztal z klasy 3b. Jury w składzie: pani Elżbieta Witek, pani Marzena Czubecka i pani Anna Zawrzykraj , wyłoniło trzech laureatów i cztery wyróżnienia. Jedno z nich otrzymała uczennica naszej szkoły SARA PARTYKA z klasy 2a Nagrody zwycięzcom konkursu wręczyli: Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu Marek Paprocki. Poziom artystyczny konkursy był bardzo wysoki, dlatego tym bardziej gratulujemy Sarze wyróżnienia, a obu dziewczynkom odwagi i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content