KONKURS „Szopka Bożonarodzeniowa”

W świątecznym czasie, w blasku Świąt, uczniowie klasy I B jeszcze w grudniu pracowali nad wykonaniem szopek bożonarodzeniowych. Prace te wzięły udział w wewnątrzklasowym konkursie pt. „Szopka Bożonarodzeniowa”. Jury jednomyślnie zadecydowało o tym, że nagroda należy się każdemu autorowi pracy. Nel Bednarczyk, Zuzanna Boryczka, Julia Cerefin, Paweł Staniszewski, Maja Tymuła oraz Kajetan Witek zostali odznaczeni Dyplomem Szczególnego Wyróżnienia oraz otrzymali nagrody. Celem konkursu było rozwijanie tradycji tworzenia szopek bożonarodzeniowych oraz integracja członków rodziny i twórcza realizacja pracy. W pracach konkursowych dostrzeżono wkład pracy, ogólną estetykę, wykorzystanie materiałów i technik dekoracyjnych. Zwycięzcom małym i dużym serdecznie gratulujemy.
Organizatorem konkursu była Pani Agnieszka Bieś

Skip to content