• Miejski konkurs ekologiczny rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Jakub Antoń z kl. IV a otrzymał nagrodę w konkursie „Mnie ta ziemia od innych droższa”. Organizatorem konkursu była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie Filia w Mielcu, oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu. Na konkurs wpłynęło 120 prac, na których uczniowie przedstawili walory historyczne i przyrodnicze naszego miasta, oraz pokazali, że ekologia dla naszego środowiska jest bardzo ważna. Serdecznie gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów!

• Wyprawa do lasu Samorządu Uczniowskiego

12 czerwca br. członkowie Samorządu Uczniowskiego w nagrodę za zaangażowanie i ciężką pracę na rzecz szkoły uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Szydłowca, gdzie na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody aktywnie spędzali czas. Dziękujemy Panu Mirosławowi Pietrzakowi za organizację świetnej zabawy w radosnej atmosferze. Opr. Beata Gocoł