• Pierwszy dzwonek… – rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Dnia 2 września odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2024/2025. Tegoroczna uroczystość miała szczególny charakter. Pod koniec wakacji zaskoczyła nas wiadomość o odejściu Pana Dyrektora Jacka Mleczki. Dzisiaj minutą ciszy społeczność szkolna uczciła Jego pamięć. W nowy rok szkolny wprowadziła nas pełniąca obowiązki Dyrektora Szkoły Pani Agnieszka Torba.W klasach I – III uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego połączona była z pasowaniem na ucznia naszych pierwszoklasistów. W wydarzeniu tym brał udział Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Pan Tomasz Leyko.Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był rokiem zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności oraz odkrywania nowych pasji. Powodzenia!