• Konsultacje dla uczniów klas ósmych

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH W CELU PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU OD 18.01.2021 DO KOŃCA NAUCZANIA ZDALNEGO Konsultacje ósmoklasistów z nauczycielami, są dobrowolnymi, nieobowiązkowymi spotkaniami dla potrzebujących uczniów w celu wytłumaczenia niezrozumiałych zagadnień, treści wiedzy i umiejętności oraz przygotowania uczniów do egzaminu. Nieobowiązkowość konsultacji wynika z tego, że nie są to zajęcia dydaktyczne. Podstawę programową obowiązkowo w dalszym ciągu szkoła realizuje zdalnie na odległość głownie poprzez platformę Microsoft Teams.

• Prace plastyczne uczniów SP 9

Ten rok jest inny od poprzednich lat. Pomimo to, uczniowie naszej szkoły, nawet podczas nauczania zdalnego, potrafili wykonać wspaniałe prace świąteczne na zajęciach z techniki i plastyki.

• Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

18 marca 2021 r. odbędzie się XXX edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” Serdecznie zapraszamy uczniów SP nr 9 do udziału w konkursie. Każdy z uczestników konkursu otrzyma jeden z wariantów układanki przestrzennej w formie breloczka. Przeprowadzenie konkursu jest planowane w szkole. Koszt udziału w konkursie wynosi 10 zł od uczestnika. Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem swoich umiejętności matematycznych prosimy o zgłoszenie się do udziału w konkursie i wpłatę u swojego nauczyciela matematyki do 28.01.2021 r. Link do głównej strony konkursu www.kangur-mat.pl Szkolny Koordynator Konkursu: Paulina Kuroń