Rekolekcje Wielkopostne

PROGRAM REKOLEKCJI

Dzień I – 17 marca       Święty Jakub: Extreme road!

800 – konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu (transmisja z kościoła parafialnego pw. Ducha Świętego w Mielcu, profil facebook Młodzież Dekanatu Mielec Północ oraz Mielec Południe).

900 – przerwa dla młodzieży

920 – spotkanie na platformie szkolnej z katechetami, którzy uczą dane klasy w specjalnie na ten czas utworzonych zespołach klasowych

1000 – zakończenie rekolekcji w tym dniu i powrót na pozostałe zajęcia zdalne

Dzień II – 18 marca       Matka Boża: Życie z Maryją!

800 – konferencja i Msza Świeta (transmisja z kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu, profil facebook Młodzież Dekanatu Mielec Północ oraz Mielec Południe).

1000 – zakończenie rekolekcji w tym dniu i powrót na pozostałe zajęcia zdalne

Dzień III – 19 marca       Święty Józef: Jak wygrać życie…

800 – konferencja i Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (transmisja z kościoła parafialnego pw. Ducha Świętego w w Mielcu, profil facebook Młodzież Dekanatu Mielec Północ oraz Mielec Południe).