OD NOWEGO ROKU SZKOLNEGO KLASA IV MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SP9 MIELEC !!!

Kliknij w obrazek – Filmik promocyjny

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia” w Mielcu Ogłasza zapisy na rok szkolny 2021/2022 do klasy IV Mistrzostwa Sportowego o profilach piłka nożna i lekkoatletyka.

W roku szkolnym 2021/2022 otwieramy klasę IV Mistrzostwa Sportowego  o profilach piłka nożna  i lekkoatletyka. Naszymi Partnerami są PGE FKS Stal Mielec oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Stal Mielec”. Nasza oferta:

• Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską z licencjami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz UEFA B.
  • Zapewniamy stroje treningowe i sprzęt sportowy.
  • Każdy uczeń zostanie wyposażony w tablet z klawiaturą i dostępem do internetu.
  • Nasi uczniowie uczestniczą w bezpłatnych zajęciach na basenie.
  • Bierzemy udział w licznych zawodach sportowych, sparingach, turniejach i odnosimy sukcesy.
  • Organizujemy obozy sportowe z bardzo atrakcyjnym programem sportowo-integracyjnym.

Mamy  świetną bazę sportową:

• orlik ze sztuczną nawierzchnią oraz boisko tartanowe
  • 4 sale do zajęć wychowania fizycznego bogato wyposażone w sprzęt sportowy
  • w okresie zimowym  dysponujemy  halą  pneumatyczną
  • jeszcze w tym roku na terenie szkoły planujemy budowę profesjonalnej 100-metrowej bieżni tartanowej ze skocznią w dal

Nasi wychowankowie kontynuują sportową karierę w klubach sportowych i odnoszą duże sukcesy.

NASI MISTRZOWIE Z OSTATNICH TRZECH LAT !

• Martyna Gaweł– wicemistrzyni Polski Młodziczek na 100m, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek na 300m, halowa wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych na 200m, wicemistrzyni Polski w sztafecie szwedzkiej
  • Julita Małaszewicz– Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w chodzie na 3 km
  • Mateusz Molek – wicemistrz Polski w sztafecie szwedzkiej, 4 miejsce w  Mistrzostwach Polski Młodzików w skoku w dal
  • Tymon Szyler– 8 miejsce w Polsce podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych na 60m przez płotki
  • Oliwia Molek– 10 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w skoku wzwyż
  • W roku 2019 uczennice 8 klasy mistrzostwa sportowego zajęły  3 miejsce Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze LA dziewcząt.

Zapraszam absolwentów klas trzecich z uzdolnieniami i zamiłowaniem do sportu !

Liczba miejsc ograniczona !!!

Szczegółowe informacje o zapisach można uzyskać w sekretariacie szkoły. (tel.17 787 54 03)

PODANIE O PRZYJĘCIE DZIECKA DO SZKOŁY