Osiągnięcia naszych uczniów w XXX edycji Międzynarodowego Konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2021

22 kwietnia z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm bezpieczeństwa sanitarnego odbył się w naszej szkole powyższy konkurs. Wzięło w nim udział 39 uczniów. Byli to uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII. Każdy uczeń dostał nagrodę uczestnika – układankę przestrzenną w formie breloczka.

Kangur to konkurs matematyczny o zasięgu międzynarodowym i sam udział w takim konkursie jest już dużym wyróżnieniem. Zadania są o zróżnicowanym stopniu trudności, ale część jest naprawdę trudnych, wymagających logicznego myślenia i wiedzy ponad program swojej klasy.

Oto osiągnięcia uczniów naszej szkoły:

W kategorii MALUCH dla klas IV
Wynik bardzo dobry uzyskał:
Krzysztof Pietruszka kl. 4a – opiekun p. Tomasz Malczyński   
Wyróżnienie otrzymała:
Weronika Łącz kl. 4a – opiekun p. Tomasz Malczyński 


W kategorii KADET dla klas VIII
Wyróżnienie otrzymali:
Emilia Pietruszka kl. 8b – opiekun p. Paulina Kuroń
Szymon Soboń kl. 8b – opiekun p. Paulina Kuroń

Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz rodzicom.  Uczniom dziękujemy, zapraszamy za rok i życzymy dalszych sukcesów z KRÓLOWĄ NAUK.

Szkolny koordynator konkursu
Paulina Kuroń

Skip to content