KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 31.05.2021r. (poniedziałek) uczniowie klas I – VIII wracają do nauki stacjonarnej w reżymie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi Procedurami Bezpieczeństwa Funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „ Jędrusia” w Mielcu  w okresie pandemii Covid – 19.

Plan lekcji w poszczególnych oddziałach nie ulega zmianie. Dzień 04 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewnia dla potrzebujących uczniów opiekę świetlicową.

Dyrektor szkoły
Jacek Mleczko

Skip to content