Konkurs „Wakacje w Mielcu – oczami dziecka” rostrzygnięty

• Kochani!
    Po raz kolejny cieszymy się i z dumą mówimy o sukcesach naszych uczniów.  Konkurs plastyczny „Wakacje w Mielcu – oczami dziecka” organizowany przez SDK w Mielcu został oficjalnie rozstrzygnięty. Na uroczystym wręczeniu nagród pojawili się honorowi goście: Pani Adrianna Miłoś – vice Prezydent Miasta Mielec, Pani Mirka Gorazd – dyrektor MOSiR w Mielcu oraz Pani Ewelina Sieroń – kierownik SDK w Mielcu. Oczywiście nie zabrakło również samych Laureatów oraz ich Opiekunów. W tegorocznej edycji konkursu wyłoniono 45-ciu laureatów, a wśród nich zostali również uczniowie SP 9 w Mielcu! Są to:
  • Milena Pastwińska kl. I A – III miejsce
  • Mikołaj Mrozik kl. II A – III miejsce
  • Amelia Kita kl. II A – II miejsce
  • Laura Pietras kl. II A – III miejsce
  • Kornelia Łączak kl. III A – III miejsce
  • Cyprian Męczyński kl. III A – III miejsce
    Dzieci były bardzo zadowolone zarówno samym udziałem w konkursie, jak i zdobytymi nagrodami. Radość u naszych uczniów wywołał również fakt osobistego poznania tak honorowych Gości, od których odbierali swoje zasłużone nagrody. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz ich Wychowawcom, Opiekunom oraz Rodzicom!!!

Oprac. Agnieszka Bieś

Image 2 of 17