Konkurs „Wakacje w Mielcu – oczami dziecka” rostrzygnięty

• Kochani!
    Po raz kolejny cieszymy się i z dumą mówimy o sukcesach naszych uczniów.  Konkurs plastyczny „Wakacje w Mielcu – oczami dziecka” organizowany przez SDK w Mielcu został oficjalnie rozstrzygnięty. Na uroczystym wręczeniu nagród pojawili się honorowi goście: Pani Adrianna Miłoś – vice Prezydent Miasta Mielec, Pani Mirka Gorazd – dyrektor MOSiR w Mielcu oraz Pani Ewelina Sieroń – kierownik SDK w Mielcu. Oczywiście nie zabrakło również samych Laureatów oraz ich Opiekunów. W tegorocznej edycji konkursu wyłoniono 45-ciu laureatów, a wśród nich zostali również uczniowie SP 9 w Mielcu! Są to:
  • Milena Pastwińska kl. I A – III miejsce
  • Mikołaj Mrozik kl. II A – III miejsce
  • Amelia Kita kl. II A – II miejsce
  • Laura Pietras kl. II A – III miejsce
  • Kornelia Łączak kl. III A – III miejsce
  • Cyprian Męczyński kl. III A – III miejsce
    Dzieci były bardzo zadowolone zarówno samym udziałem w konkursie, jak i zdobytymi nagrodami. Radość u naszych uczniów wywołał również fakt osobistego poznania tak honorowych Gości, od których odbierali swoje zasłużone nagrody. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz ich Wychowawcom, Opiekunom oraz Rodzicom!!!

Oprac. Agnieszka Bieś

Image 17 of 17