KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY – NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Zgodnie z zarządzeniem nr 910/2021 Prezydenta Miasta Mielca z dnia 28 stycznia 2021 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2021/2022 do klas I publicznych szkół podstawowych oraz klas wyższych niż klasa I publicznych oddziałów sportowych i oddziałów mistrzostwa sportowego w szkołach podstawowych ogólnodostępnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Mielec,

ogłaszam rekrutację uzupełniającą do klas I na rok szkolny 2021/2022 od dnia 26 lipca 2021  https://mielec.elemento.pl/elemento-parents/main.action

oraz rekrutację uzupełniającą do kasy IV, VI i VII mistrzostwa sportowego w dyscyplinach lekkoatletyka i piłka nożna.

Dyrektor szkoły
Jacek Mleczko

Skip to content