DZIEŃ CHŁOPAKA W 6B

W dniu 30 września 2021 r. uczniowie klasy 6b uczestniczyli w wyjeździe do PARKU TRAMPOLIN JUMP PLANET w Mielcu.

Celem wyjazdu było świętowanie Dnia Chłopaka oraz propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zacieśnianie relacji koleżeńskich po długim zdalnym nauczaniu. Park trampolin Jump Planet to nowe miejsce na sportowo-rozrywkowej  mapie Mielca.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom zabawy wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorki, uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych, ścianki wspinaczkowej, oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą. Z pewnością dla każdego ta niezwykła lekcja była ciekawym doświadczeniem i świetną alternatywą, by ciekawie spędzić czas i oderwać się od książek. Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni wrażeń. Wyjazd był bardzo udany.

Skip to content