Rozstrzygnięcie konkursu „W magicznym świecie bajek, baśni i legend”

W konkursie plastycznym pod hasłem „W magicznym świecie bajek, baśni i legend” zorganizowanym przez bibliotekę szkolną w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych wzięli udział zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie SP nr 9.

Przed komisją konkursową w składzie p. Agata Przybyło – Olszewska , p.Bogusława Piechota, p. Ewa Pietruszka i p. Dariusz Momot stanęło ogromne wyzwanie, ponieważ wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Jury oceniało zgodnie z wytycznymi znajdującymi się w regulaminie konkursu.  Pod uwagę brano m.in. oryginalność pracy, estetykę wykonania oraz zgodność z tematem.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali wartościowe nagrody, które zostały wręczone 6 grudnia przy okazji mikołajek;)

Efekty twórczej pracy uczniów można podziwiać na wystawce znajdującej się przed biblioteką szkolną

Opracowała: Ewa Pietruszka

Skip to content