• Wystawa makiet domków jednorodzinnych

Podczas zajęć z techniki uczniowie klas szóstych tworzyli makiety domków jednorodzinnych.Powstały piękne budowle, które zachwycają estetyką, starannością i pomysłowością wykonania.Efekty ich pracy mogliśmy podziwiać na wystawie zorganizowanej w naszej szkole.Oto niektóre z nich.Red. Bożena Stryjnik

• Wsparcie edukacyjne osób przybywających z Ukrainy

Znasz języki wschodniosłowiańskie? Jesteś studentem, nauczycielem lub wykładowcą? Chcesz wesprzeć edukacyjnie młodych ludzi przybywających z Ukrainy? Jeśli możesz pomóc w ten sposób, to zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Za jego pośrednictwem można zaoferować pomoc edukacyjną dla dzieci i młodzieży z Ukrainy oraz określić rodzaj wsparcia.