Konkursy w klasach I – III

Miesiąc kwiecień był miesiącem konkursów w klasach I- III.

8 kwietnia,  w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego,   odbył się Konkurs Kaligrafii. W każdej klasie, za dbałość o estetykę i poprawność graficzną pisma, został wyłoniony  Mistrz i Wicemistrz Kaligrafii.
I tak:
1a- Kacper Zuber, Gabriela Żelasko;
1b- Filip Sajek, Sebastian Nowak;
2a- Milena Pastwińska, Natalia Pietras;
2b- Kinga Działowska, Rozalia Wąż;
3a- Nikola Kita, Laura Kołeczek.

Organizatorem konkursu była p. Urszula Juras.

Fundusze na nagrody dla Mistrzów zostały pozyskane od Rady Rodziców.

13 kwietnia odbył się konkurs plastyczny na najciekawszą kartkę świąteczną, zorganizowany przez p. Jolantę Rajca.

Laureatami zostali: Weronika Rysiewicz, Rozalia Wąż, Emilia Różańska, Weronika Sewera, Sara Partyka, Szymon Jarosławski, Oliver Burak, Milena Pastwińska, Tomasz Strąg, Gabriela Żelasko, Patrycja Kurtyka, Wiktoria Śledź.

26 kwietnia odbył się szkolny konkurs recytatorski. Każdą klasę reprezentowało  3 uczniów.
Jury w składzie: p. Agnieszka Torba, p. Agata Przybyło- Olszewska, p. Kamila Starzyk- Staniszewska przyznało:

I miejsce- Sara Partyka z kl.1a;
II miejsce- Mikołaj Mrozik z kl. 3a;
III miejsce – Daria Kubisztal z kl. 2b.

Nagrodę publiczności otrzymała Sara Partyka.

Organizatorkami w/w konkursu były p. Dorota Witkowska i p. Joanna Durak.

Wszystkim dzieciom z klas I- III gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach. Wychowawcy.