Wycieczka do Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji

16 maja 2022 r. uczniowie z klas VII B, VII C i VII A naszej szkoły odbyli wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji, jedynego w Polsce parku sensorycznego, osadzonego w świecie iluzji, w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji opartych na zmysłach wzroku, równowagi i innych. Wycieczka była idealną okazją do wspólnego spędzania wolnego czasu, integracji oraz motywacji do aktywnych form wypoczynku.Na Farmie Iluzji nasi uczniowie mogli się bawić, uczyć i dociekać oraz dostrzec miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wywołała Latająca Chata Tajemnic, z której doznania zaprzeczają prawom fizyki i naszemu racjonalnemu postrzeganiu rzeczy. Wiele emocji, nawet wywołujących strach wzbudził u uczniów Grobowiec Faraona i Zakręcony domek. Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa, Labiryntu luster i Tunelu zapomnienia. Na Farmie dzieci mogły obcować z iluzyjnymi eksponatami typu Lewitujący kran i Studnia nieskończoności. Natomiast niekwestionowanym królem atrakcji prowokującym wybuchy nieokiełznanej radości były “kaczuchy”. Wycieczkę do Farmy Iluzji z pewnością będziemy długo wspominać, wniosła ona w nasze życie wiele nauki i zabawy. Dostarczyła nam wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!

Skip to content