Spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miejskiej

W dniu 24 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie trójek klasowych klas 4-8 z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz ich opiekunem Panią Moniką Ćwiok. W spotkaniu brali udziali również Opiekunowie SU oraz Wicedyrektor szkoły Pani Agnieszka Torba.
Jednym z przedstawicieli Rady był absolwent naszej szkoły –  wiceprzewodniczący MRM Kacper Szelest, który w skrócie opowiedział o misji MRM.
 Głównym celem spotkania było zapoznanie się z potrzebami młodzieży i zebranie opinii na temat działalności Rady na terenie miasta.Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą kreatywnością i przygotowali wiele propozycji działań jakie może podjąć Rada aby nasze miasto stało się bardziej przyjazne dzieciom. Mamy nadzieję, że chociaż część z nich uda się zrealizować. W imieniu przedstawicieli MRM zachęcamy serdecznie do obserwowania ich profilów na Instagramie i Facebooku.

Instagram: https://instagram.com/mrm.mielec?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Facebook: https://www.facebook.com/mlodziezowaradamiejskamielec

Red. Bernadeta Łaz 

Skip to content