Szkolny kiermasz świąteczny w SP9

Zapraszamy do udziału w kiermaszu świątecznym, który odbędzie się 20 grudnia 2022 r. w holu naszej szkoły. Prosimy Was o zaangażowanie się w organizację kiermaszu, w którym może wziąć udział każdy. Mile widziane słodkie wypieki lub własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, stroiki, małe choinki, bombki, łańcuchy choinkowe, które będą wystawione do sprzedaży na kiermaszu.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły, pracowników, rodziców do wzięcia udziału w tej pięknej i szlacheckiej akcji. Wychowawców prosimy o zbieranie i przekazywanie darów do opiekunów SU, p. Beaty Gocoł i Anny Bożek (sala nr 9). Z góry dziękujemy za okazane serce i dary. Fundusze zebrane ze sprzedaży produktów świątecznych zostaną przeznaczone na paczkę świąteczną dla ucznia z naszej szkoły.

red.Anna Bożek

Skip to content