II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Mielcu zajęła II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Tym samym wywalczyła już co najmniej 6 miejsce na około 900 szkół podstawowych w województwie. O wyższe miejsca powalczymy w turnieju barażowym który jest przepustką do ścisłego finału gdzie zagrają 4 zespoły. W turnieju dzisiejszym wygrał gospodarz zespół SP nr 5 ze Stalowej Woli, o drugie miejsce walczyliśmy z Tarnobrzegiem SP nr 3. Wygraliśmy w końcówce 1 punktem. Mecz był niesamowicie nerwowy, emocje kosmiczne. Chłopcy chyba w życiu tak się nie cieszyli po meczu jak dziś. Tym bardziej że od tygodnia ponad połowa zespołu w tym trzon był chory i nie uczęszczał do szkoły i na treningi. Dzisiaj też graliśmy bez ważnych zawodników. Miejmy nadzieje że na kolejny będziemy w formie i kompletni. Czwarte miejsce zajęła SP nr 5 z Dębicy. Szkołę reprezentowali: Wiktor Cieśla , Mateusz Domagała , Kacper Jabłoński, Michał Kawa, Alan Kozioł, Kacper Kubik, Wiktor Kupiec , Krystian Pezda , Nataniel Pyzik, Franciszek Franek Rokita , Mateusz Rzeszutek, Igor Soboń .

Opiekun Izabela Pietras i Grzegorz Gudz

Skip to content