„Zimowe śnieżynki”

„Zimowe śnieżynki” – to temat przewodni zajęć plastycznych w klasie II B, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Mielcu przy współudziale przedszkolaków z zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego nr 8 w Mielcu. Przyszli pierwszoklasiści podzielili się z naszymi uczniami wspaniałymi pomysłami na kreatywne wykonanie śnieżynek za pomocą przeplatanek. Prace plastyczne powstające w tej formie doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową oraz motorykę małą, rozwijają wyobraźnię i kreatywność, a także są wsparciem integracji sensorycznej. Szczególnie teraz, gdy za oknem lekki śnieg, powstałe śnieżynki wywołują w uczniach miłe wspomnienia ze wspólnych integracyjnych zajęć. W imieniu uczniów klasy II B serdecznie dziękujemy przedszkolakom za odwiedziny i wspólną zabawę!
Oprac. Agnieszka Bieś

Skip to content