• Sukces naszego ucznia w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas VI

Z radością i dumą informujemy, że nasz uczeń Krzysztof Pietruszka z kl. VI A został laureatem Powiatowego Konkursu Matematycznego klas VI pod patronatem Wójta Gminy Tuszów Narodowy. Dodatkowo cieszy nas fakt, że Krzysztof ukończył etap powiatowy z najwyższą ilością punktów. W konkursie rywalizowali uczniowie z piętnastu szkół podstawowych z całego powiatu. Do konkursu przygotowywała ucznia pani Anna Zając. Uroczyste podsumowanie, na którym wręczono nagrody, dyplomy oraz podziękowania dla nauczycieli odbyło się 20 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Tuszowie Narodowym. Serdecznie gratulujemy Krzysiowi zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

• „Kino pod chmurką”

We wtorek 20.06.2023r. na pożegnanie obecnego SU odbyło się szkolne „Kino pod chmurką”. Nasi uczniowie, wraz z rodzicami dopisali swoją obecnością na wspólnym oglądaniu filmów zgodnych z kategorią wiekową.Organizatorami byli opiekunowie SU: Bernadeta Łaz, Agnieszka Łącz

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Klasy I -IV godzina 900 – sala gimnastyczna, uroczyste zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego dla klas IIIKlasy V i VI godzina 1030 – sale lekcyjne, spotkanie z wychowawcamiKlasy VII i VIII godzina 1030 – sala gimnastyczna, uroczyste pożegnanie klas VIII