„Dzieci kontra elektrośmieci”

W czwartek 19 października czteroosobowa drużyna czwartoklasistów naszej szkoły brała udział w Miejskim Konkursie Ekologiczno – Sprawnościowym „Dzieci kontra elektrośmieci”. Drużyny z mieleckich szkół podstawowych rywalizowały w trzech konkurencjach: odgrywanie krótkiej scenki, w której pojawia się problem segregacji elektroodpadów, wykonanie plakatu ekologicznego oraz konkurencja sprawnościowa. Dodatkowo uczniowie przez ostatnie dwa tygodnie pracowali metodą projektu, konstruując model samochodu wykonanego z surowców wtórnych oraz przygotowując scenkę do odegrania w dniu konkursu. Nasza drużyna w składzie: Kinga Działowska, Rozalia Wąż, Hubert Dypa i Filip Rzeszutek wspaniale zaprezentowała się we wszystkich konkurencjach, a rywalizacja szkół była bardzo wyrównana. W rezultacie zajęliśmy czwarte miejsce.
Opiekunem czwartoklasistów była pani Anna Zając.

Skip to content