„Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”

W dniu 31.X.2023 r. (tj. wtorek) w naszej szkole organizowana jest ogólnopolska akcja czytelnicza „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”, której ideą jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, kadry pedagogicznej oraz pracowników szkoły. Akcja będzie przeprowadzona tego dnia, na każdej przerwie międzylekcyjnej. Można czytać w wyznaczonych punktach na terenie szkoły (będą widoczne na korytarzach grafiki) lub dowolnym miejscu (np. na wycieczce klasowej) dowolną książkę przyniesioną z domu, ale mile widziane jest wypożyczenie książki z biblioteki szkolnej. Podsumowaniem wydarzenia będzie fotorelacja zamieszczona na fb szkoły oraz stronie internetowej szkoły. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.
Koordynatorzy akcji: A. Bieś, E. Pietruszka, I. Pietras, M. Szędzioł 

Skip to content