„Odblaskowa szkoła”

Nasza szkoła bierze udział w I edycji konkursu pn. „Odblaskowa szkoła”, który jest koordynowany przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. W ramach konkursu wykonano plakat oraz nagrano filmik promujący akcję odblaskowa szkoła.

Nasi uczniowie jak zwykle wykazali się kreatywnością. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Udział w nim daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo uczniów, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Szkolnym koordynatorem konkursu jest Bernadeta Łaz.

Red.B.Łaz