„MAŁY PASTUSZEK…”

W bieżącym roku szkolnym Jasełka przygotowali uczniowie uczęszczający do świetlicy pod kierunkiem p. Agaty Przybyło- Olszewskiej oraz p. Adrianny Grębosz. Dekoracje opracowała p. Ewelina Żak wraz z siostrą Dominiką. Przedstawienie pt.: „Mały Pastuszek i wielki rozbójnik” uczniowie zaprezentowali dnia 19.12.2023r. rodzicom oraz dzieciom z Przedszkola nr 8. Główny występ odbył się 20.12.2023r. Jasełka przedstawiono dwukrotnie, pierwszy występ dla klas I-IV, następnie dla uczniów klas starszych. Na przestawieniu obecni byli: Pan Jacek Mleczko dyrektor naszej szkoły, Pani Agnieszka Torba wicedyrektor oraz Pan Mariusz Szęszoł Przewodniczący Rady Rodziców. Po występie Pan dyrektor pogratulował młodym artystom wspaniałego spektaklu i podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia. Na koniec spotkania złożył całej społeczności szkolnej życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Oprac. A. Grębosz

Skip to content