NAUCZYCIEL ROKU 2023 POLSKI !!!

Z dumą informujemy, że Nauczycielka naszej Szkoły wychowawczyni klasy I B, Pani mgr AGNIESZKA BIEŚ, w etapie ogólnopolskim Plebiscytu Edukacyjnego zdobyła tytuł Nauczyciela Roku Polski 2023 w kategorii nauczyciel klas 0-III. Plebiscyt, którego organizatorem jest Polska Press Grupa, to wydarzenie promujące najaktywniejszych pasjonatów zawodu nauczycielskiego, a wyboru dokonują rodzice, uczniowie i wszyscy czytelnicy czasopism regionalnych z całej Polski.

Finałowa gala konkursu odbyła się 02.03.2024 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Doniosłość wydarzenia oddawało samo miejsce, sala bankietowa, piękna muzyka, szacowni goście. Radość i wzruszenie towarzyszyły naszej Zwyciężczyni przez cały czas.Pani Agnieszka udzieliła również wywiadu mediom, promując naszą Szkołę i Mielec. Wielkie gratulacje od dyrekcji i całej społeczności szkolnej dla Pani Agnieszki, wraz z życzeniami spełniania marzeń osobistych i wielu sukcesów w karierze nauczycielskiej !!!

Skip to content