REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 13 – 15.03.2024

W dniach 13, 14, 15 marca 2024 r. dla uczniów klas I – VIII  naszej szkoły odbędą się rekolekcje wielkopostne, w związku z tym zmianie ulega organizacja pracy szkoły.

KLASY I – IV

Uczniowie pierwszą lekcje mają według planu lekcji. Następnie pod opieką wychowawców idą do kościoła i uczestniczą w naukach rekolekcyjnych od 09:00 do 10:30. Po powrocie do szkoły przebywają pod opieką wychowawców do godziny 11:30. O godzinie 11:30 klasy I – IV kończą lekcje, uczniowie idą do domu lub na świetlice szkolną. W czasie rekolekcji uczniowie klas IV będą mogli skorzystać z opieki na świetlicy szkolnej.

KLASY V- VIII

Uczniowie klas V – VII mają pierwsze trzy lekcje według planu lekcji. Klasy VIII od godziny 8:00 piszą próbny egzamin ósmoklasisty. Po 3 lekcji wraz z wychowawcami lub wyznaczonymi nauczycielami idą do kościoła i uczestniczą w naukach rekolekcyjnych od 11:00 do 12:30. Po zakończonych rekolekcjach wracają pod szkołę z opiekunami gdzie rozchodzą się do domu.

Z poważaniem
Agnieszka Torba
Wicedyrektor szkoły

Skip to content