Wakacje w mieście z SP9

W naszej szkole prowadzone będą zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne dla dzieci spędzających wakacje w mieście.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch pięciodniowych turnusach:
I turnus od 24.06 –28.06.2024 r.
II turnus od 01.07. – 05.07.2024 r.
W każdym turnusie będą 3 grupy 15-osobowe, dla dzieci z klas I-III (a w razie wolnych miejsc uczniów klas starszych).
Zajęcia będą się rozpoczynały od 6.30 do 15.30.

Warunkiem zapisu dziecka na półkolonię będzie wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (jedna karta jeden turnus, jeżeli dziecko będzie zapisane na dwa turnusy, trzeba wypełnić 2 karty zapisu).

Karty będą możliwe do odbioru w szkole w sekretariacie, w świetlicy szkolnej lub na stronie szkoły w formie pliku PDF.

Koszt wyżywienia (obiady) pokrywa Urząd Miasta, natomiast koszt wszystkich wyjść, wycieczek, biletów wstępu, transport itp. pokrywają dzieci w kwocie 250 złotych za jeden turnus. Pieniądze można wpłacać w sekretariacie szkoły lub u Pani Adrianny Grębosz – wychowawcy świetlicy.

Na wypoczynek można zapisywać dzieci z całego terenu miasta Mielca z innych szkół.

Karty składamy do 19.06.2024 r.

KARTA KWALIFIKACYJNA

ZAPEWNIAMY WSPANIAŁĄ ZABAWĘ, WIELE ATRAKCJI, PROFESJONALNĄ OPIEKĘ.