Dzisiaj jest piątek 22 Czerwca 2018. Imieniny obchodzi Paulina, Jan, Tomasz

Konkurs na projekt Logo Szkoły Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
11.10.2017.

Konkurs na logo szkoły

Zapraszamy do udziału w konkursie na logo szkoły - Szkoły Podstawowej nr 9 z oddziałami sportowymi w Mielcu. Projekty można przedstawić w formie papierowej lub w dowolnym pliku graficznym.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Najlepszy projekt może zostać wykorzystany w materiałach promujących szkołę.

Gotowe projekty proszę przekazać nauczycielom przedmiotów informatycznych oraz plastycznych w terminie do 10 grudnia 2017 r.

Zmieniony ( 26.10.2017. )

II Etap Międzyszkolnego Konkursu Projektów Uczniowskich rozstrzygnięty Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
21.06.2013.

III Międzyszkolny Konkurs Projektów Uczniowskich rozstrzygnięty

W dniu 19.06.2013 r., w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu w godzinach 1130 - 1400 odbył się II etap Międzyszkolnego Konkursu Projektów Uczniowskich dla szkół podstawowych. Celem konkursu było wykorzystanie i rozwijanie potencjału intelektualnego uczniów oraz ich umiejętności praktycznych związanych z nowoczesną technologią multimedialną do działań związanych z procesem dydaktycznym. W konkursie brali udział uczniowie klas VI z mieleckich szkół podstawowych.

Tematem przewodnim Międzyszkolnego Konkursu Projektów Uczniowskich był temat: „Ciekawe miejsca Mielca i okolic

Po pokazie prezentacji uczniowskich wyłoniono laureata oraz zespoły, które zajęły II i III miejsce.

Laureat:

SP 3 w składzie: Eryk Winiarz,  Hubert Tylutki, Karolina Juszczyk

II miejsce:

SP 2 w składzie: Cieśla Paulina, Kołodziej Monika, Tomanek Dagmara, Tułacz Julia

III miejsce:

SP 9 w składzie: Weronika Kwaśnik, Paulina Działo, Weronika Knap

Serdecznie gratulujemy !!!

Zmieniony ( 30.08.2013. )