www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest piątek 21 Września 2018. Imieniny obchodzi Hipolit, Mateusz, Daria


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Konkurs Ekologiczny Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.05.2008.

W dniu 12 maja 2008 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Plastycznym Konkursie ekologicznym pod hasłem „Chrońmy nasz dom – Ziemię”. Uroczystość zaszczycił swoją obecnościa Pan Prezydent Fryderyk Kampinos, Pan Dyrektor do Spraw Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu - Arkadiusz Gałkowski, Pan dyrektor SP nr 9 w Mielcu - Andrzej Wilk oraz laureaci konkursu wraz z opiekunami.

Image 

Po przedstawieniu idei konkursu odbyła się prezentacja stroju ekologicznego w wykonaniu uczniów klasy III A oraz  wiosenny spektakl przygotowany przez uczniów klasy I C.

Image

Następnie laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci albumów przyrodniczych, przyborów malarskich oraz dyplomów, a opiekunowie podziękowania.

Image

 Prace plastyczne uczniów szkół mieleckich oceniane były w trzech grupach wiekowych: klasy I, klasy II, klasy III. Kryteria wyboru najlepszych prac obejmowały takie elementy jak: samodzielność, pomysł, estetyka, staranność wykonania, technika przedstawienia pracy.

Wpłynęły 82 prace we wszystkich kategoriach z SP nr 1, 2, 3, 6, 9, 11, 12,13.

W wyniku analizy wszystkich nadesłanych prac przyznano w każdej kategorii miejsca od I do III, a w kategorii klas I również wyróżnienie, łącznie wyłoniono 13 laureatów.

 

LAUREACI KONKURSU:

Grupa wiekowa klas pierwszych

I miejsce

  • Katarzyna Rzeszutek  SP 3 – op. Joanna Łukasik
  • Dawid Kapusta  SP 2 – op. Anna Dugiełło

II miejsce

  • Patrycja Gera  SP 9 – op. Dorota Witkowska

III miejsce

  • Dominik Występek  SP 9 – op. Dorota Witkowska

wyróżnienie 

  • Weronika Cisińska SP 6 – op. Dorota Kaławaj

 

Grupa wiekowa klas drugich

I miejsce

  • Lidia Maryniak SP 1 – op. Renata Hammer

II miejsce

  • Izabela Klaus  SP 9 – op. Małgorzata Szuba
  • Joanna Bednarz SP 1 – op. Renata Hammer

III miejsce

  • Jakub Stefanowicz  SP 9  - op. Anna Czerwińska
  • Weronika Cisińska SP 6 – op. Dorota Kaławaj 

Grupa wiekowa klas trzecich

I miejsce

  • Kinga Rzeszutek  SP 3 – op. Bogumiła Witas

II miejsce

  • Agata Łukasik SP 3 – op. Modesta Chmielowiec

III miejsce

  • Magdalena Działo SP 11 – op. Ewa Drewniak
  • Karolina Jurczak SP 11 – op. Ewa Drewniak
 Image
 
Na zakończenie uroczystości wykonano zdjęcia pamiątkowe wszystkich laureatów, ich opiekunów oraz organizatorów konkursu na tle dekoracji, którą stanowiły m.in. nagrodzone prace uczniów klas I-III mieleckich szkół podstawowych.
 
Zmieniony ( 19.05.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »