Dzisiaj jest niedziela 22 Kwietnia 2018. Imieniny obchodzi Kaja, Leon, Łukasz

Plastyczne sukcesy naszych uczniów w konkursie "Zapobiegajmy pożarom" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
08.03.2018.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”. Na szczeblu miejskim w grupie uczniów klas IV-VI mamy dwie laureatki:

II – miejsce Angelika Malczyńska

III – miejsce Roksana Tenczyńska

W grupie uczniów starszych klas VII i gimnazjum III miejsce zajęła Aleksandra Klich, natomiast Emilia Sobuś i Karolina Bielatowicz otrzymały wyróżnienia.

Na szczeblu powiatowym wyróżnienie zdobyły: Angelika Malczyńska i Aleksandra Klich.

Nie zabrakło również Laureatki na szczeblu wojewódzkim. Na tym etapie Laureatem III miejsca została Angelika Malczyńska, tym samym jej praca zakwalifikowała się na etap ogólnopolski.

Cała galeria dostępna jest tutaj:

Gratulujemy naszym uczennicom!!!

Zmieniony ( 22.03.2018. )