Dzisiaj jest środa 12 Grudnia 2018. Imieniny obchodzi Joanna, Aleksandra, Dagmara

Cyberprzemoc - edukacja prawna Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
22.03.2018.

Bezpieczeństwo w sieci

W ramach działań profilaktycznych szkoły pod nazwą BEZPIECZEŃSTWO UCZNIÓW W SIECI   6 i 7 marca odbyły się spotkania z policjantkami KPP w Mielcu.

W  spotkaniach pt. ,,Cyberprzemoc - edukacja prawna” wzięli udział uczniowie z kl. IV-VII. Podczas zajęć dowiedzieli się, co to jest cyberprzemoc, jakie są jej rodzaje, konsekwencje jej stosowania oraz jak się przed nią ustrzec. Panie policjantki zaprezentowały ciekawa filmy profilaktyczne, które bardzo obrazowo pokazywały przypadki cyberprzemocy i jej skutki.

Zdobyta wiedza na pewno pomoże wszystkim uczniom w bardziej odpowiedzialny sposób korzystać z portali społecznościowych, Internetu czy telefonu komórkowego.

Cała galeria dostępna jest tutaj:

Zmieniony ( 27.03.2018. )