www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 19 Czerwca 2019. Imieniny obchodzi Gerwazy, Protazy, Julianna


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Dzień Życzliwości, Pozdrowień i Tolerancji Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
23.11.2018.

  Dzień Życzliwości, Pozdrowień i Tolerancji w SP9

W poniedziałek 26 listopada 2018 roku w naszej szkole będziemy obchodzić Dzień Życzliwości, Pozdrowień i Tolerancji. Prosimy wszystkich, by w tym dniu w naszej szkole zaświeciło słońce. Ubierzmy się w kolorze żółtym. Prosimy by każda klasa przygotowała plakat z 10 zasadami przyjaźni i życzliwości. Na podstawie tego dekalogu wybierzemy w poszczególnych klasach ucznia lub uczennicę, która zasługuje na miano życzliwego. W tym dniu pokażmy, ze jesteśmy przyjaźni i życzliwi wobec siebie.

Dzień ten jest dniem bez pytania dla osób ubranych na żółto

Samorząd Uczniowski

Zmieniony ( 26.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »