www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest środa 19 Czerwca 2019. Imieniny obchodzi Gerwazy, Protazy, Julianna


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Mikołajki w 9 -tce Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
05.12.2018.

SZKOLNE MIKOŁAJKI

Dzień 6 grudnia jest w naszej szkole DNIEM MIKOŁAJKOWYM. Proponujemy  by jutro do szkoły przyjść  ubranym na czerwono  w mikołajkowych strojach, bo każdy z nas może zostać  św. Mikołajem.   Nie zapominajmy o chorych dzieciach przebywających w hospicjum i dołączmy się do zbiórki darów dla nich. Dzień 6 grudnia ogłaszamy dniem dobrych serc i dniem bez pytania. Życzymy miłych wrażeń,  dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji w mikołajkowym turnieju.

Samorząd Uczniowski

Zmieniony ( 06.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »