Dzisiaj jest piątek 23 Sierpnia 2019. Imieniny obchodzi Ra, Apolinary, Filip

Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom” Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
04.03.2019.

Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom”

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli liczny udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom”. Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży ochrony przeciw pożarowej, tradycji i historii Straży Pożarnej oraz rozwój uzdolnień plastycznych uczniów. Tematyka konkursu obejmuje udział jednostek Straży Pożarnej w akcjach ratowniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych oraz kulturę historię pożarnictwa.

Pierwszym etapem jest etap szkolny skąd najciekawsze prace trafiają na etap miejski.  Na  etapie miejskim laureatami zostali:

- Martyna Miodunka z klasy VA - wyróżnienie

- Wiktoria Łącz z klasy IV – II miejsce

- Karol Juda z klasy VIIA – II miejsce

- Zuzanna Wójtowicz z klasy VIIIB - wyróżnienie

- Aleksandra Hylińska z klasy VIIIB – III miejsce

W dniu 2. 03. 2019 roku w zabytkowym pałacyku w Zarzeczu odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego, gdzie laureatami zostały:

- Wiktoria Łącz – II miejsce

- Martyna Miodunka – wyróżnienie

Wymienione prace przesłane zostają na etap centralny do Warszawy. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Do konkursu uczniów przygotowała nauczycielka plastyki Bożena Stryjnik.

Zmieniony ( 12.03.2019. )