www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest poniedziałek 27 Styczenia 2020. Imieniny obchodzi Angela, Jan, Przybysaw


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
PIerwsza pomoc w klasie VI c Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.06.2019.

Pierwsza pomoc w klasie VI c

 

W klasie VI c na zajęciach z wychowawcą uczniowie rozmawiali o zasadach i procedurach udzielania pierwszej pomocy. Najpierw obejrzeli film instruktażowy, a następnie przeszli do ćwiczeń praktycznych. W rolę instruktora wcielił się klasowy kolega, Maks Ziółko, który na potrzeby zajęć przyniósł do klasy fantom, jednorazowe maseczki oraz upominki dla każdego ucznia w postaci maseczki i jednorazowych rękawiczek. Dzięki zajęciom młodzi ludzie uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze minuty, gdy człowiek znajduje się w stanie nagłego zagrożenia życia.

 

Zajęcia nie mogłyby się odbyć, gdyby nie pomoc i życzliwość państwa Anety i Karola Ziółków oraz pana Grzegorza Stryjskiego, prezesa Automobilklubu Mieleckiego, który użyczył nam sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia ćwiczeń praktycznych.

Dziękujemy!

 

 

Cała galeria dostępna jest tutaj

Zmieniony ( 17.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »