www.mielec.pl
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia" w Mielcu

Dzisiaj jest czwartek 20 Lutego 2020. Imieniny obchodzi Leon, Ludmia, Eustachy


Szkoła z klasą
Szkoła bez przemocy
Aktualności
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 9 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
27.09.2019.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem
„Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”

Dnia 4 października będziemy obchodzić w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, mająca na celu zachęcenie wszystkich do nauki i przypomnienia sobie tabliczki mnożenia oraz propagująca praktyczne znaczenie jej znajomości w życiu codziennym.

 


 

W tym dniu zostaną przeprowadzone w szkole egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych uczniów i dorosłych. Egzaminy przeprowadzane będą przez specjalnie powołane Komisje Egzaminacyjne, składające się z uczniów i nauczycieli. W szkole będą pracowały dwie komisje – na parterze dla klas III - V oraz na I piętrze dla klas VI - VIII. Egzaminy odbywać się będą w trzech zakresach: do 50, do 100 i do 500. Piątkowe egzaminy będą poprzedzone tygodniowym przypominaniem sobie tabliczki mnożenia. Każdy kto zda egzamin przed komisją otrzyma certyfikat i tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

 

                      

 

Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego przypominania sobie tabliczki mnożenia
i uzyskania certyfikatu!

Zmieniony ( 02.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »